G shock czyli zegarek który podbił rynek – jak to się stało

Nowocześni mężczyźni poszukują modnych i praktycznych dodatków, które będą umożliwiały podkreślenie indywidualnego stylu. Innowacyjne czasomierze jak najbardziej wpisują się w te oczekiwania. Nowatorski projekt męskiego zegarka wyróżnia się wysoką funkcjonalnością, której nie ustępuje oryginalne wzornictwo i precyzja wykonania. Bez problemu można wybrać taki model, który spełni wszystkie oczekiwania od strony technicznej, ale także wizualnej. Nie można przecież zapomnieć, że stylowy zegarek męski to oznaka prestiżu i dobrego gustu.

Przyglądając się ofertom w sklepach zegarmistrzowskich nie sposób przejść obojętnie obok zegarków Casio o sportowym charakterze. Wyjątkowe miejsce w tym asortymencie zajmuje kolekcja czasomierzy G-shock. W przypadku często wybieranych przez klientów modeli g shock fenomen ich popularności jest dość oczywisty. Jeżeli zegarki poszukiwane przez osoby prowadzące bardzo aktywny tryb życia to decyzja niejednokrotnie pada na nowoczesny projekt Casio. Pierwszy model zegarka G-shock powstał już w 1983r. I pomimo tego, że od tego czasu wiele się zmieniło w wyglądzie i funkcjonalności tych czasomierzy, od samego początku miały za zadanie wykazywać wysoką odporność na różne czynniki zewnętrzne.

Ogromna popularność G shock

Jest efektem pracy profesjonalistów i pasjonatów branży zegarmistrzowskiej, którzy zadbali o wszystkie najmniejsze szczegóły. Każdy z projektów dopracowany został z niebywałą precyzją – zarówno pod względem mechanicznym jak i wizualnym. Designerski styl wykonania przyciąga uwagę otoczenia, a samemu użytkownikowi sprawia satysfakcję i zadowolenie z użytkowania.

Poszczególne modele g shock funkcje mogą mieć zróżnicowane, w zależności od przeznaczenia zegarka oraz stopnia zaawansowania technologii. Cechą wspólną wszystkich oferowanych projektów jest wysoka klasa wodoszczelności (pozwala na pływanie i nurkowanie) oraz unikalny system antywstrząsowy. W ramach podstawowych funkcji zegarki wyposażone są również w stoper. Bardziej ekskluzywne wzory posiadają podświetlaną tarczę, multialarmy, strefy czasowe, timer, a nawet funkcję Waveceptor (możliwość łączenia łączenia się za pomocą fal radiowych z precyzyjnymi zegarami atomowymi).

W droższych modelach nie może także zabraknąć szafirowego szkiełka, które jest wyjątkowo odporne na rozmaite uszkodzenia i zarysowania. W zależności od modelu, stosowany jest mechanizm zasilany energią słoneczną (Solar) lub mechanizm kwarcowy na baterię. Do realizacji projektów G-shock wykorzystywane są trwałe i sprawdzone materiały, w tym stal nierdzewna, która jest bardzo wytrzymała oraz antyalergiczna.

Każdy z proponowanych przez producenta zegarków G-shock posiada swój indywidualny styl. Modele różnią się między sobą kolorystyką i stylem wykończenia poszczególnych elementów. Asortyment jest bardzo szeroki, co umożliwia wybranie tego najbardziej odpowiedniego wariantu. Warto też dodać, że na wszystkie modele producent udziela 3-letniej gwarancji. Klienci otrzymują zegarek zapakowany w estetyczne pudełko firmowe, które podkreśla prestiżowy charakter produktu.

Wszelkie prawa zastrzeżone loft-fashion.pl © 2019